השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עו"ד נדלן

  בשנים האחרונות המודעות לחשיבותו של עורך דין בעסקת נדלן הולכת וגדלה, יחד עם זאת, נראה כי עדיין ישנם לא מעט אנשים שטועים ובוחרים שלא לקחת עורך דין מטעמם מבלי באמת להכיר בחשיבות הייצוג של עוד נדלן בעסקה.

  מבחן התוצאה מוכיח שבמקרים רבים, הטעות שלא לקחת עוד נדלן יכולה לעלות ביוקר. בהקשר זה חשוב לציין כי "עסקת נדלן"  אין משמעותה רק מכירה או רכישה של דירה אלא מדובר בקשת רחבה של עסקאות שניתן לבצע בנדלן ובכלל זאת: עריכת הסכם שכירות, רכישת דירה מקבלן, רכישת מבנה מסחרי, רכישת אופציה וכיוב'. ישנה חשיבות קריטית לכך שעורך דין מטעמכם יבדוק את מסמכי העסקה ויוודא שזכויותיכם מוגנות במסגרת חוזה המכר, בנוסף, עוד נדלן מקצועי ממזער את הסיכון הכרוך בעסקת נדלן בכך שהוא מבצע את כל הבדיקות הנדרשות (בדיקה תכנונית, משפטית ומיסויית) במטרה להציג ללקוחותיו את התמונה המלאה בקשר לעסקה ובמטרה שהלקוח יתקדם לעסקה עם עיניים פקוחות לרווחה ומבלי שיתגלו "הפתעות" לא נעימות בהמשך הדרך. 

  מדוע חשוב להיעזר בשירותי עו"ד נדלן?

  • החוקים, התקנות, הפסיקה, הבירוקרטיה והרגולציה בתחום הנדלן אינם פשוטים להבנה לאדם מן היישוב. רק לעורך דין המתמחה בתחום יש את הכלים הנדרשים בכדי לבחון עסקת נדלן לאשורה מההיבט המשפטי. בחינה נכונה של עסקת נדלן תאפשר לאתר "מוקשים" שאינכם מודעים עליהם ותבטיח שזכויותיכם תישמרנה במסגרת חוזה המכר.
  • במקרים רבים, עורך הדין המתמחה בנדלן יכול לייעץ לכם כיצד ניתן לעשות שימוש נכון ביישום הוראות החוק והתקנות ובכך להביא לחסון משמעותי במיסים המשולמים במסגרת העסקה.

  לדוגמא: ביצוע פריסת מס שבח, ניכוי הפסדי הון וכיוב'… 

  • הציעו לכם עסקה נדלנית מעניינת? יש לכם רעיון נדלני מוצלח ואינכם יודעים כיצד ליישם אותו ומהו הפוטנציאל שלו? זה הזמן להתייעץ עם עורך דין שמתמצא בתחום ויכול לנתח את העסקה עבורכם מבחינה משפטית. בכל עסקה, עו"ד נדלן יציג בפניכם את התמונה המשפטית המלאה שתאפשר לכם להבין לא רק מהם סיכויי ההצלחה אלא גם מהם הסיכונים הטמונים בכל עסקה ועסקה וכיצד ניתן להימנע מהסיכונים הנ"ל.

  עו"ד נדלן – יצירתיות ואמינות

  עוד נדלן מקצועי ילווה אתכם לאורך כל שלבי העסקה מ-א' עד ת' עד השלמתה באופן סופי תוך מזעור מקסימלי של הסיכונים המשפטיים. משרדינו ובראשו – עו"ד אריאל ז'אן לוקח אתכם יד ביד, שלב אחר שלב בכל אחד משלבי העסקה תוך מתן ייעוץ משפטי מקצועי, סבלני ויצירתי, עד השלמת העסקה בהצלחה. 

   

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום משרדי עורכי דין קידום משרדי עורכי דין